Shou Tao у Львові

Самозахист – рукопашний бій

Запрошуємо жінок та чоловіків від 18 років на тренування по самозахисту.

Вміння захистити себе, безумовно, входить у список життєво необхідних навиків для кожної людини. Для того, щоб вберегти себе, свою сім'ю та близьких, вміло та впевнено діяти в критичних обставинах, потрібно тренувати навики заздалегідь.

Для чого нам тренуватися?

На наших заняттях ви матимете можливість вдосконалювати свої якості, котрі згодяться вам у повсякденному житті. Цей пункт може зацікавити людей, котрі (на їхню думку) не планують захищатись від нападів. А саме:

Витривалість (фізична та енергетична) - витривала людина менше втомлюється, встигає завершити більше справ протягом дня;

Концентрація уваги - пригодиться в навчанні, роботі та будь-якій іншій діяльності;

Сила і гнучкість - важлива складова фізичного здоров'я;

Спритність - якість, котра дозволяє дати відсіч набагато сильнішому противнику;

Впевненість у собі - фізично розвинена людина набагато спокійніше сприймає будь-які стресові ситуації: напад, хамство співрозмовника, різні життєві негаразди;

Навики правильного падіння, перекату, кувирку - пригодяться наприклад взимку, при ходьбі по слизькому тротуару. Чи у випадку, коли вас несподівано штовхнуть;

Навик спостереження - уважна людина побачить небезпеку заздалегідь і матиме більше шансів її уникнути. Також це дає більше можливостей для правильної оцінки ситуації, обставин, місцевості - і це збільшує ваші шанси на виживання.

Як проходять заняття?

Наші заняття проводяться у змішаних групах (жінки та чоловіки разом). Тому у вас буде можливість перевірити дієвість техніки на партнерах різної статі, росту та комплекції. В нас займаються люди різного рівня фізичної підготовки. Без проблем можуть розпочати тренування бажаючі без будь-яких початкових навиків самозахисту, оскільки навантаження і складність вправ зростає поступово, в міру росту майстерності.

В тренуваннях у нас на першому місці - збереження і покращення здоров'я. Саме тому уникаємо зайвих травм: швидкість роботи в парах та складність вправ підбирається індивідуально.

Рукопашний бій нашої Школи не потребує виняткової сили. Ось чому він однаково добре підходить як для чоловіків, так і для жінок. Навчання цьому стилю бою дозволяє стомленій, пораненій, знесиленій і беззбройній людині успішно захищати себе від нападу в будь-яких умовах.

Програма тренувань включає в себе:

Відпрацювання ударів на боксерському мішку, лапах;

✔ Вивчення зон ефективного застосування ударів, вразливих зон тіла;

Захист від ударів на різних дистанціях від тіла;

Звільнення від захватів за руки, шию, одежу; навик недопущення захвату; контратаки після захвату;

Больові прийоми;

Бойові стійки та переміщення під час бою;

Виведення з рівноваги, звалювання, кидки;

Фізична підготовка;

Навики контакт-контролю;

Розтяжка (стретчинг).


На тренуваннях використовуємо різноманітне знаряддя для швидкої постановки навиків:

✔ боксерський мішок;

✔ боксерські рукавиці та лапи;

✔ камені, палки, макети ножа;


Заняття з рукопашного бою у Львові проводяться за адресою: вул. Городоцька, 174 (мотозавод)

Запис на тренування: Тел./Telegram/Viber: +38 (063) 855 25 02