UA/RU
Шоу-Дао у Львові

Бойове мистецтво

Фізична і психологічна підготовка школи Шоу-Дао була дуже складна і багатогранна. Крім численних знань і вмінь, включаючи глибокі знання по медицині, психології, управленню психічною і внутрішньою енергією організму, послідовники Шоу-Дао створили оригінальний стиль рукопашного бою, який дозволяв не тільки захистити при необхідності своє життя, але і давав можливість практично необмеженого фізичного і психічного вдосконалення людини.

Рукопашний бій є не основною, хоча і невід'ємною, частиною Шоу Дао. Незалежно від цілей, котрі прагне досягнути практикуючий, бойові елементи мають бути включені в повсякденну практику учня. Це допомагає краще освоїти енергетичний, оздоровчий та інші розділи Школи.

В процесі навчання додаються спеціальні вправи на витривалість, силу, спритність, гнучкість і рівновагу. Однак, рукопашний бій Шоу Дао не тільки не потребує виняткової сили, а й навпаки, прагне досягати результату найменшими затратами сил і енергії. Воїну Життя сила потрібна була для досягнення поставленої цілі. З точки зору Шоу Дао, бій такий же природній, як дощ. Тому, якщо є можливість його уникнути, то це збереже сили для виконання завдання. Але якщо бій необхідний, то його потрібно завершити з мінімальними втратами сил, енергії і часу. Саме тому система бою в Шоу Дао дозволяє стомленій, пораненій, обезсиленій і беззбройній людині успішно отримати перемогу над декількома сильними озброєними противниками в будь-яких умовах.

Розпочати навчання