Самозахист, рукопашний бій та Цигун у Львові

Оздоровлення

Багатовіковий досвід лікування і цілительства, який дозволяє виліковувати практично від будь-яких хворіб, заснований передусім на використанні внутрішніх сил організму. Медичні знання Школи надзвичайно глибокі і різносторонні.

Техніки масажу і самомасажу, медитативні і дихальні вправи, рефлексотерапія, система правильного харчування, використання лікарських засобів рослинного, мінерального і тваринного походження дозволяють досягнути вражаючих результатів в сфері омолодження, лікування і оздоровлення організму.

Дотримуючись образу людини-дерева, послідовники Школи визначили основні шляхи проникнення хвороби в організм. Хвороба, що проникла через насіння — це хвороби, передані від батьків в прихованій чи явно вираженій формі. Шлях хвороби через коріння — з їдою і питтям; через кору і соки - через шкіру і кров; через гілки та листя — через легені.

Крім цього вивчався дисбаланс стихій та елементів, що живлять Дерево (тобто Вогню, Води, Землі і Повітря). Кожна з цих категорій сама по собі привносила небезпеку порушення ритму правильного життя, і будь-який відступ від норми (зміна якості або кількості, а також перехід з одного стану в інший) вже таїли в собі небезпеку для людини-дерева. Декілька тисяч найменувань компонентів використовувались в лікарських зборах. При цьому збір підбирався індивідуально для кожної людини і був направлений проти всіх нездужань організму в цілому, а не проти конкретно вибраної хвороби. Тільки в крайньому випадку, коли цього потребували обставини, хворого лікували поступово, виганяючи з його організму одну хворобу за іншою.

Унікальність нашої Школи полягає саме в різноманітності способів впливу на людський організм, в кожноденному вдосконаленні і покращенні функціонування внутрішніх органів, органів чуття і всього організму в цілому. А також в постійних позитивних установках, направлених з одного боку на прилив цілющих сил, а з другого — на постійне відчуття радості буття. Беручи участь в будь-якій діяльності, послідовник Школи в першу чергу оцінює її з точки зору впливу на його здоров'я, і завжди прагне зменшити її негативний і збільшити позитивний вплив.