UA/RU
Шоу-Дао у Львові

Про Шоу Дао

Шоу Дао — один із напрямків саморозвитку, найбільш близький до раннього китайського філософського даосизму. Шоу Дао не є релігією і не є сектою, а являє собою систему світоглядних установок, які визнають в якості найвищих цінностей Життя, Щастя і творчу самореалізацію, помножені на знання з різноманітних областей: бойових мистецтв, технік оздоровлення, медитативної саморегуляції, психології, накопичених за тисячоліття існування, класифікації і узагальнення вмінь, досвіду та інформації.

Згідно з легендами, що передавались від "серця до серця", від Вчителя до учнів, від покоління до покоління послідовників, Шоу Дао вдалось пройти через п'ять тисячоліть людської історії і донести до нас сокровенне вчення Воїнів Життя. Послідовники називали свою школу "Шлях спокою" або "Шлях безсмертя", а себе - "Спокійними" або "Воїнами Життя", де Життя вважали безцінним подарунком Долі. Одною з основних цілей існування стало досягнення безсмертя або, хоча б, максимального довголіття і міцного здоров'я для кожного.

Спокійні вкрай соціалізовані, законослухняні, толерантні, уникають екстремізму в будь якій формі. Практикуючі Школи можуть належати до будь якої віри, політичної партії і національності. Однак, паралельна активна діяльність учнів у революційних, екстремістських, експансивних, містичних і подібних «течіях» не одобрюється і часто розцінюється як «хвороба».

Центральним питанням Школи Шоу Дао завжди залишалось Щастя. Осмислюючи його, Спокійні створили систему поглядів і методів на те, як стати щасливими і зробити щасливими навколишніх близьких тобі людей. Вчення "Смак плоду з дерева Життя", що вивчається послідовниками з раннього дитинства, вчить їх насолоджуватися життям навіть в найважчих обставинах, знаходити хороші сторони у всьому, гнучко пристосовуватися до постійних змін, досягаючи максимального результату з мінімально необхідними зусиллями.

Розпочати навчання