UA/RU
Шоу-Дао у Львові

Про Шоу Дао

Завдяки унікальним знанням клану Шоу-Дао вдалося пройти через п'ять тисячоліть людської історії і донести до нас сокровенне вчення Воїнів Життя. Клан, зародившись в глибокій древності в Північній Європі, пройшов Індію и поселився в Китаї задовго до буддизму і Бодхідхарми. Послідовники називали свою школу «Шлях спокою» або «Шлях безсмертя», а себе Спокійними або Воїнами Життя, де життя вважали безцінним подарунком долі, і одною з основних цілей стало досягнення безсмертя або принаймні максимального довголіття і міцного здоров'я для кожного члена клану.

Шоу-Дао — один із напрямків саморозвитку, найбільш близький до раннього китайського філософському даосизму. Вони також називають себе Спокійними або Воїнами Життя. Шоу-Дао не є релігією і не є сектою, а являє собою систему світоглядних установок, які визнають в якості найвищих цінностей Життя, Щастя і творчу самореалізацію, помножені на знання з різноманітних областей: бойових мистецтв, медицини, медитативної саморегуляції, психології, накопичених за тисячоліття досвіду школи.

Центральним питанням Школи Шоу-Дао завжди залишалось Щастя. Осмислюючи його, Спокійні створили систему поглядів і методів на те, як стати щасливим і зробити щасливими навколишніх близьких тобі людей. Вчення «Смак плоду з дерева Життя», яке викладалось членам клану з раннього дитинства, вчить їх насолоджуватися життям навіть в найважчих обставинах, знаходити позитив у всьому, гнучко пристосовуватися до змін, досягаючи максимального результату з мінімально необхідними зусиллями.

Спокійні вкрай соціалізовані, законослухняні, толерантні, уникають екстремізму в будь якій формі. Практикуючі Школи можуть належати до будь якої віри, політичної партії і національності. Однак, паралельна активна діяльність учнів у революційних, екстремістських, експансивних, містичних і подібних «течіях» не одобрюється і часто розцінюється як «хвороба».

Розпочати навчання