Самозахист, рукопашний бій та Цигун у Львові

Про Школу

Наша Школа — один із напрямків саморозвитку, найбільш близький до раннього китайського філософського даосизму. Це система світоглядних установок, які визнають в якості найвищих цінностей Життя, Щастя і творчу самореалізацію, помножені на знання з різноманітних областей: бойових мистецтв, технік оздоровлення, медитативної саморегуляції, психології, накопичених за тисячоліття існування, класифікації і узагальнення вмінь, досвіду та інформації.

Згідно з легендами, що передавались від "серця до серця", від Вчителя до учнів, від покоління до покоління послідовників, Школі вдалось пройти через п'ять тисячоліть людської історії і донести до нас своє вчення. Послідовники називали свою школу "Шлях спокою", себе - "Спокійними", а Життя вважали безцінним подарунком долі. Однією з основних цілей існування стало досягнення максимального довголіття і міцного здоров'я для кожного.

Послідовники Школи вкрай соціалізовані, законослухняні, толерантні, уникають екстремізму в будь якій формі. Учні Школи можуть належати до будь якої віри, політичної партії і національності. Однак, паралельна активна діяльність у революційних, екстремістських, експансивних, містичних і подібних «течіях» не одобрюється.

Центральним питанням Школи завжди залишалось Щастя. Осмислюючи його, Спокійні створили систему поглядів і методів на те, як стати щасливими і зробити щасливими навколишніх близьких тобі людей. Вчення "Смак плоду з дерева Життя", що вивчається послідовниками, вчить їх насолоджуватися життям навіть в найважчих обставинах, знаходити хороші сторони у всьому, гнучко пристосовуватися до постійних змін, досягаючи максимального результату з мінімально необхідними зусиллями.